درباره شرکت رایفل

سنت ، شور و شوق ، سخت کوشی.

INDUBRAC در سال 1988 تاسیس شد و در یک کارخانه مدرن واقع در سائو برناردو دو کامپو ، سائوپائولو با استفاده از تجهیزات پیشرفته و با دقت بالا مانند فشار اکستروژن با ظرفیت بالا ، فشار عمودی و افقی با بهره وری بالا فعالیت می کند. در بازار ورزش تیراندازی ، ما علاوه بر پردازش و صنعتی سازی اجزای سازنده برای صنعت متالورژی و جنگ ، به دلیل برتری در تولید مهمات اسلحه بادی از همه کالیبرها ، معروف هستیم. نام تجاری RIFLE AMMUNITION در سرتاسر خاک برزیل و اخیراً در بسیاری از کشورها یافت می شود و نمادی از محصولات با کیفیت بالا در ورزش تیراندازی است. به دلیل نگرانی ما در مورد اطمینان از احترام و حفاظت از محیط زیست و جامعه ، INDUBRAC روی یک سیستم کنترل موثر پسماندهای صنعتی حساب می کند. پس از تجزیه و تحلیل دقیق نمونه ها ، که به صورت دوره ای انجام می شود ، که از پارامترهای بین المللی پیروی می کند ، توسط CETESB – Companhia de Tecnologia de Saneamento Ambiental (شرکت فناوری بهداشت محیط) تأیید می شود.

کنترل کیفیت

كنترل كیفیت ما با انتخاب ماده اولیه ، سرب ، كه در بیلت قرار دارد ، آغاز می شود و در تمام مراحل تولید وجود دارد. شمش ها ذوب شده و با سرد شدن دوباره به شکل استوانه ای در می آیند. سپس این مواد به سیم ها و کره ها فشار داده می شوند ، که در ساخت گلوله توسط Rifle Ammunition استفاده می شود. سیم و کره ها اکنون در گلوله های سازنده ماشین آلات تولید می شوند که از طریق چرخش گلوله ها را به شکل و اندازه خاصی می رسانند. وزن و ابعاد آنها در مرحله توسعه پروژه از پیش تعریف شده است. سپس مقدار محدودی برای دقت ، هماهنگی و تعادل ، مسیر حرکت ، ضریب بالستیک و صافی سطح تولید و آزمایش می شود. مرحله دوم کنترل کیفیت به پایان رسیده و تولید می تواند ادامه یابد. در حین تولید ، گلوله ها دائماً به صورت الکترونیکی آزمایش می شوند تا اطمینان حاصل شود که وزن و ابعاد از قبل تعریف شده اند. هرگونه مغایرت خارج از مجموعه تحمل ، ماشین ها را تا زمان رفع مشکل قطع می کند. این سومین مرحله کنترل کیفیت ما است ، که همچنین کنترل دستی / تصویری را که در پایان تولید دسته انجام می شود و آزمایش های صحت و گروه بندی جدید انجام می شود ، درک می کند. تولید به پایان رسید ، سپس این دسته در جعبه ها نگهداری می شود ، در حالی که منتظر آخرین غربالگری تصویری / دستی است که چهارمین مرحله از کنترل کیفیت ما است. مواد منفجره ای که با استاندارد مهمات تفنگ مطابقت ندارند جدا شده و به ابتدای فرآیند تولید فرستاده می شوند تا مواد اولیه را دوباره در مرحله ذوب ترکیب کنند ، که یک دسته جدید تولید می کند.

دانش ، فناوری ، وقف.

ما 3 دهه تجربه را با فناوری بالا ترکیب می کنیم. در نتیجه ، ما با افتخار بهترین گلوله های اسلحه بادی را در برزیل تولید می کنیم و در لیست بهترین مارک های جهان قرار داریم که توسط بزرگترین تولید کنندگان اسلحه بادی و برخی از بهترین تیراندازان در 5 قاره تأیید شده اند. فناوری ما اساساً اروپایی است ، اما پیشرفتهای داخلی توسط محققان ما را دریافت می کند. تیم فوق العاده متعهد ما علاوه بر افراد باتجربه و داشتن دانش زیادی در زمینه متالورژی و ماشین آلات ، از دوستداران ورزش تیراندازی ساخته شده است. ما معتقدیم که فداکاری و اراده از عوامل جدایی ناپذیر در کار هستند که به خوبی انجام شده است و این دقیقاً همان کاری است که ما در اینجا انجام می دهیم. مهمات تفنگ فقط گلوله درست نمی کند. ما اشتیاق به ورزش تیراندازی را تغذیه می کنیم. شما و ما

اعتماد و شناخت هزاران تیرانداز ، که ما آنها را به عنوان بزرگترین سرمایه خود ارزیابی می کنیم ، انرژی لازم را برای توسعه سبد محصولات خود و هدفهای بالاتر با هدف تولید مهمات تفنگ بادی دقیق و کل جهان به عنوان یک بازار بالقوه به ما داد. نیازی به گفتن نیست که این کار ساده ای نبوده و نیست ، اما ما در اینجا هستیم ، کمی بیشتر از سه سال پس از عرضه سری Premium ، با افتخار نام خود را به چهار گوشه جهان برده ایم. امروزه ، Rifle مهمات به عنوان یک برند با کیفیت بالا برای مهمات اسلحه بادی ، با نمونه کارها درک می شود که می تواند نیازها و تنظیمات هر نوع تیرانداز را برآورده کند. گلوله های ما را می توان در ایالات متحده آمریکا ، انگلیس ، آلمان ، بلژیک ، اندونزی ، عربستان سعودی ، فیلیپین ، آرژانتین و سایر کشورها یافت ، و بیشتر به عنوان نمادی از گلوله های دقیق و عملکرد بالا . ما در مجله هایی با تخصص شلیک اسلحه بادی ، بازبینی در رسانه های آنلاین و چاپی ، گزارش ها و گزارش های ویدئویی در بزرگترین نمایشگاه های تجاری جهان ، SHOT SHOW ، لاس وگاس ، آمریکا و IWA ، در نورنبرگ ، آلمان تمام این علاقه ای که محصولات Rifle مهمات به خود جلب کرده اند ، بدون شک توسط کل تیم ما در نتیجه جشن گرفته می شود کار تیمی جدی و متعهد . دستاوردهای ما این ایده را تقویت می کند که ما کارهای بسیار خوبی که امروز انجام می دهیم بهتر از دیروز است ، اما به خوبی فردا نیست و راهی که می خواهیم به موفقیت منجر شود. ما این موفقیت را با شما می خواهیم!