تاریخچه شرکت JSB

تاریخچه این شرکت به سال 1991 برمی گردد ، جایی که مالک سابق این شرکت ، ژوزف شولز ، تولید مهمات ورزشی سلاح های هوایی را با نام JSB MATCH DIABOLO BOHUMIN آغاز کرد. ژوزف شولز مربی و مربی سابق فعال اسلحه است. پس از پایان فعالیت تیراندازی و مربیگری ، فعالیت خود را در زمینه تحقیق و توسعه در زمینه تولید مهمات اسلحه هوایی آغاز کرد. براساس تجربه شخصی خود ، بعداً او ماشین های سنگین سازی را ساخت که بر روی آن شروع به تولید مهمات کرد. در سال 2008 JSB Match Diabolo as ، که شرکت ژوزف شولز را خریداری کرد ، با فعالیت قبلی شولتز پیوند خورد و به زودی پس از آن به یک شرکت مشترک تبدیل شد.
مهمترین ویژگی مهمات مهم تولیدی ، کیفیت آن است که با فناوری بی نظیری که در تولید آن به کار رفته است ، تضمین می شود و همچنین جنبه ای اساسی برای دقت آن است. JSB Match Diabolo به عنوان محصولاتی در حال حاضر بهترین کیفیت مهمات را در جهان ارائه می دهد. این واقعیت توسط تیراندازان برتر ، متخصصان این زمینه ، علاقه مندان به تیراندازی هوایی و تولید کنندگان اسلحه به اثبات رسیده است. به منظور بهبود بیشتر کیفیت و مهمات مهمات JSB Match Diabolo هر ساله در نوآوری فناوری ماشین آلات سرمایه گذاری می کند.
از زمان تأسیس شرکت JSB Diabolo ، شرکت به طور مداوم حجم تولید را افزایش می دهد ، به طوری که آنها می توانند به تقاضای بالای محصولات خود واکنش نشان دهند. آنها همچنین به پیشرفت خدمات خود توجه قابل توجهی می کنند. محصولات این شرکت در تقریباً 32 کشور جهان توزیع می شود. این شرکت به بازارهای ایالات متحده ، روسیه ، ژاپن و اروپا صادر می کند که از این میان مشتریان مهمی از انگلیس و آلمان هستند. تقاضا برای مهمات البته در بازار چک نیز وجود دارد. صادرات فعلی این شرکت حدود 90 درصد است. JSB Match diabolo را انجام می دهد زیرا در حال حاضر حدود 100 کارمند دارد.