درباره شرکت AIRARMS

برتری محصول از تعهد به تعالی ناشی می شود. در اسلحه هوایی ، این تعهد با فناوری تولید ما آغاز می شود و برای هر کاری که با مهارت کارمندان خود انجام می دهیم اعمال می شود. از طریق تحقیق ، طراحی ، توسعه و تولید ، فلسفه اسلحه هوایی “تنها بهترین ها” توسط کنترل کیفیت ما حفظ و دائماً مورد چالش قرار می گیرد.
ما بهترین هستیم زیرا که این موقعیت تنها موضوعی قابل قبول بود و ما می دانیم که مشتریان ما از این موضع سهیم هستند. ما همچنان بهترین خواهیم بود ، زیرا محصولات ما برای برآورده کردن خواسته های مشتریان به طور مداوم در حال تکامل هستند و همانطور که قبلاً می دانیم ، تنها بهترین ها برای آنها انجام می شود.
وقتی وب سایت را مشاهده می کنید ، کیفیت کالاهای موجود در آن به شما نشان می دهد که Air Arms امروز کجاست. این یک شرکت مدرن و مترقی است که موقعیت خود را از طریق سرمایه گذاری در فناوری و مردم حفظ می کند ، اما ما یک تاریخ و میراثی داریم که بسیار افتخارآمیز بود. ما می دانیم که فن آوری برش و مهارت های سنتی ساخت اسلحه می تواند با موفقیت ترکیب شود ، زیرا ما شهرت خود را بر روی آن بنا کرده ایم.
داستان Air Arms از سال 1983 آغاز شد ، هنگامی که بنیانگذار شرکت ، باب نیکولز و مدیر کل وی ، کالین کینگ ، در نقش مدیر فروش و بازاریابی توسط بیل سندرز پیوستند. در آن زمان ، نه هواپیماهای هوایی و نه صنعتی که آنها را تولید می کرد ، نمی توانند به عنوان “سلام فناوری” توصیف شوند ، اما این در حال تغییر است و اسلحه های هوایی راه را به پیش می برند. در سال 1988 ، تصمیم به تولید اسلحه پنوماتیک پیش از شارژ گرفته شد ، و با موفقیت آن تصمیم ، این شرکت تصمیم دیگری گرفت – این شرکت در ماشین آلات تولید عددی کنترل شده کامپیوتر سرمایه گذاری می کند.
در اواسط دهه 1990 ، Air Arms کاملاً از مزیتهای شگرف فناوری تولید CNC استفاده کرده بود ، گسترش و پالایش طیف وسیعی از اسلحه های هوایی از پیش شارژ شده و پیستون بهار ، و ورود به یک همکاری پایدار توزیع انگلستان با جان روتی عمده فروشی. مشاوران کلاس جهانی مانند کن ترنر و نیک جنکینسون مهارت و خلاقیت بیشتری را ارائه دادند و با افزایش کیفیت محصول ، فروش اسلحه های هوا اسلحه در کنار آن افزایش یافت. در زمانی که جهان به هزاره جدید بیدار شد ، دید ، تخصص و ساعتهای بی شماری از تلاش سختی که توسط باب نیکولز ، کالین کینگ ، بیل سندرز و کارمندان آنها سرمایه گذاری شده بود ، اسلحه های هوایی را به بالای خود برده بود ، جایی که از آن زمان تاکنون باقی مانده است.
رسیدن به آنجا به اندازه کافی سخت بود ، اما ماندن در آنجا به همه چیز سرمایه گذاری شده و موارد دیگر احتیاج دارد. باب نیکولز و تیمش برای آینده دوباره گروه بندی کردند ، دوباره برنامه ریزی کردند و سرمایه گذاری مجدد کردند. امروز ، این شرکت اسلحه های ورزشی ورزشی تولید می کند که استاندارد شکار را تعیین می کند ، و اسلحه های مسابقه ای که برنده مسابقات قهرمانی جهان می شوند ، همه از طریق شبکه توزیع کنندگان بین المللی تهیه می شوند. با دستیابی به اهداف و رسیدن به نقاط عطف جدید ، Air Arms محرک و استانداردهای بنیانگذار خود ، باب نیکولز را حفظ می کند. باب در سال 2011 درگذشت ، اما کسانی که اکنون شرکت او را به پیش می برند ، این کار را بر اساس اصولی انجام می دهند که در آن پیشگام بوده و در دنیای در حال تغییر ، این چیزی است که همیشه باقی خواهد ماند.
Air Arms بهترین است ، زیرا بهترین محصولات هواپیمای هوایی در جهان نام خود را دارند و اثبات این امر در هر صفحه از این وب سایت وجود دارد. بنابراین ، به Arm Arms خوش آمدید — جایی که رویاهای تیراندازی شما به واقعیت تبدیل می شوند.