درباره شرکت GAMO

GAMO به لطف پیشرفت های مداوم ، همیشه با جدیدترین پیشرفت ها در زمینه مواد اولیه ، طراحی و فناوری ، پیشرفت بسیار چشمگیری را در طول تاریخ طولانی خود تجربه کرده است. بخشی از این موفقیت ناشی از کنترل دقیق کیفیت بود که باعث شده تا محصولات GAMO شهرت امروزی و بسیار شایسته خود را در سرتاسر جهان فراهم کند.
در سال 1889 ACSA برای تولید محصولات با کیفیت بالا مبتنی بر سرب تأسیس شده است.
در سال 1950 آنتونیو کاساس سرا ، فرزند بنیانگذار ، به دلیل رشد این محصول در بازار اروپا ، تصمیم به تولید گلوله های هوایی با دقت بالا گرفت.
در سال 1955 INDUSTRIAS EL GAMO SA در نتیجه ملاحظات خانوادگی و اقتصادی بر اساس کارخانه محصولات مبتنی بر سرب متولد می شود.
در سال 1960 اولین سلاح بادی GAMO با استقبال فوری به دلیل کیفیت عالی ، وارد بازار اسپانیا می شوند. 
اولین قدم های این شرکت به سمت ساخت سریال اسلحه های هوایی و قطعات کاملاً قابل تعویض هدایت شده است. 
در سال 1961 هدف اصلی توسعه محصول با کیفیت بالا با قیمت متوسط ​​و پایین برای مقرون به صرفه تر شدن آن و محبوبیت ورزش تیراندازی با سلاحهای بادی بود.
در سال 1963 اولین فروش صادراتی به انگلستان و ادامه فعالیت از طریق شرکت در نمایشگاه های تجارت بین المللی اروپا.
در سال 1970 یک شبکه توزیع کامل ایجاد شده است و به بیش از 40 کشور جهان می رسد.
در سال 1980 GAMO روابط تجاری و همکاری با تولید کنندگان مشابه را در بریتانیا ، آمریکا ، آلمان و برزیل آغاز می کند.
در سال 1982 به دلیل افزایش عظیم تولید ، کارخانه گندله به همراه کارخانه فرآوری چوب این شرکت که در آنجا تولید حصیرها است ، به یک محل بزرگتر در یک شهرک صنعتی جدید منتقل می شود.
در سال 1995 GAMO USA CORPORATION تأسیس شده است. 
این شرکت پس از تلاشهای مختلف برای توزیع محصولات GAMO در ایالات متحده و آگاهی از پذیرش مثبت آنها ، تصمیم به توزیع یک توزیع کننده آمریکای شمالی و تأسیس یک شرکت فرعی با دفتر مرکزی در فورت لادردیل (فلوریدا) می گیرد.
در سال 2007 گروه MCH خصوصی سرمایه گذاری در Industrias El Gamo سرمایه گذاری می کند و 80٪ از شرکت را با هدف تحکیم رهبری برند و تقویت آن گسترش می دهد.
در سال 2008 این فناوری با گنجاندن سیستم نمناک نویز Whisper در بسیاری از مدلهای بادی آن ، بخشی از فلسفه GAMO می شود 
در سال 2009 تولید سنتی گلوله های سرب از طریق ظهور گلوله های جدید که در آن مواد مختلف به عنوان گزینه های جایگزین برای سرب ترکیب می شود ، در GAMO یک انقلاب مهم را متحمل می شود.
در سال 2011 GAMO با جایگزین کردن فنر کلاسیک با یک فناوری جدید داخلی ، سیستم IGT (فناوری گاز بی اثر) که باعث بهبود دقت و تثبیت نیرو می شود ، قابلیت های هوای خود را افزایش می دهد.
در سال 2013 Bruckmann ، Rosser ، Sherill & Co (BRS) ، یک صندوق سرمایه گذاری مستقر در نیویورک ، با ایده اجرای یک برنامه بلندپروازانه برای رشد و گسترش بین المللی ، 100٪ از GAMO Outdoor را به دست می آورد.
امروز  
GAMO ارائه دهنده برتر جهانی تجهیزات بادی با کیفیت بالا ، گلوله ها ، تجهیزات اپتیک ، مواد مصرفی مرتبط و لوازم جانبی در فضای باز است. 
این شرکت با بهره گیری از مارک های بسیار قابل تشخیص ، تحقیق و توسعه بی نظیر از قابلیت های فرهنگی ، یک برند جهانی است . 
Gamo بهترین مارک airgun پرفروش است. 
در سال 2013 و 2014 ، 
GAMO به عنوان فروشگاه معتبر Gun Trade World به عنوان پرفروش ترین برند airgun در سراسر جهان انتخاب شده است و یک رهبر جهانی در ساخت گلوله و بزرگترین تولید کننده سلاحهای بادی در اروپا است. 
GAMO مرجع و اولین شرکتی است که هنگام صحبت در مورد سلاحهای بادی به آن فکر می کنید ، زیرا موفقیت آن باعث می شود تا در پنج قاره حضور پیدا کند. هم اکنون انواع مشتری در بیش از 90 کشور در سراسر جهان می توانند محصولات GAMO را خریداری کنند.
.